KONST / Oljemålningar / Sara tolf 11378032
nr 1137 8032
Sara Tolf
Sara Tolf, "Angöring", signerad, daterad -13, print (originalet är målad i akryl på ett gammalt sjökort som konstnärens pappa använde när han seglade), bildmått 19x14 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 oktober 2017
kl 20:21:47
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
350 kr
16 okt
A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion - konst i kampen mot diabetes